Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czesc,   Chciałbym dowiedzieć się więcej o procedurze wyrobienia prawa jazdy,   jestem bardzo chetny zeby sie dowiedziec jak dlugo trwa wyrobienia prawa jazdy  i ile kosztuje.     Bardzo dziekuje za informacie   @ :gregheld@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!! UKRAINA POWRACA !! Nazywam się Sasza i pomagam zdobyć prawo jazdy na Ukraina.Każda kategoria/zabrane/zatrzymane. Z Wpisem do Rejestru i całą dokumentacją, z możliwością osobistego odbioru w urzędzie ! Zapewiam transport i sprawy formalne. Szybko Tanio Bezproblemowo ! + 48 697-078-769 / saszaukraina@tlen.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagam uzyskać prawo jazdy na Ukrainie. Płatne przy odbiorze. Wpis do bazy.Wszystko organizuje. prawkoukraina@onet.pl  514897419
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystym sumieniem polecam prawo-jazdy@mail.com wczoraj odebralem dokument prosto z urzedu w krakowie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam pilnie potrzebuje prawo jazdy kat b i c utracone w polsce chcę zdawać na ukrainie proszę o kontakt pod adres mail mspn123@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam potrzebuje prawo jazdy kat a.b dobrze zaplace pilnie kontakt email-bartlomiej268@wp.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jak sie sprawy maja z zalatwieniem prawka? Jest ktos czy dajej banda zlodzieii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Witam, zastanawiasz sie nad zrobieniem ukrainskiego prawa jazdy ze wszystkimi formalnosciami i nie chcesz mieć problemów z wymianą, dzwoń 530 830 465
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!! UKRAINA POWRACA !! Nazywam się Sasza i pomagam zdobyć prawo jazdy na Ukraina. Każda kategoria/zabrane/za trzymane. Z Wpisem do Rejestru i całą dokumentacją, z możliwością osobistego odbioru w urzędzie ! Zapewiam transport i sprawy formalne. Szybko Tanio BEZ ZALICZEK ! + 48 697-078-769 / saszaukraina@tlen. pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy potrafi załatwić z tym że jeszcze nikt nie napisał ze zdobył te prawo jazdy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry. Pomagam przy Legalnym prawo jezdzie W Kijowie. Wszystkie Kategorie ( ZaBrAnE / ZaTrZyMaNe / DuPlIkAtY ) ! BEZ ZALICZEK ! płatne przy odbiorze osobistym. wszystko organizuje prawkoukraina@wp.pl (+48)515-893-450 >>> BEZ ZALICZEK >>> BEZ WYJAZDOW >>> BEZ PROBLEMU Z WYMIANA >>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry. Pomagam przy Legalnym prawo jezdzie W Kijowie. Wszystkie Kategorie ( ZaBrAnE / ZaTrZyMaNe / DuPlIkAtY ) ! BEZ ZALICZEK ! płatne przy odbiorze osobistym. wszystko organizuje prawkoukraina@wp.pl (+48)515-893-450 >>> BEZ ZALICZEK >>> BEZ WYJAZDOW >>> BEZ PROBLEMU Z WYMIANA >>>
proszę o kontakt 60345827
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o kontakt 60345827
poprawka 601345827
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy dolozyc 2 tysie wiecej i masz legalne z polski ;)  wiem i gdzie co i jak ;) jednak nie ma nic za darmo a dobrze wiem jak ciezko jest znalezc kogos kto moze pomoc ;)    jesli ktos mialby pytania gdzie co  i jak, mozecie pisac , zainteresowanym pomogewarleg@wp.pl  od razu podkreslam ,ze ja tego nie zalatwiam !! wiem gdzie mozecie to zalatwic w sprawdzony sposob  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chetnym zasiegnac informacji jak szczegolowo wyglada procedura legalnego wyrobienia prawa jazdy na Ukrainie prosze pisac do mnie. Niestety duza czesci informacji ktora tutaj widze jest nieprawdziwa albo mocno znieksztalcona. Widze wielu uzytkownikow powiela zaslyszane plotki ktorych nie potrafi potwierdzic. Ja mam prawo jazdy uzyskane w Kijowie i wymienione na Polskie bez zadnych problem.Wymiana trwala dwa miesiace poniewaz wszystkie papiery przechodza przez polski konsulat we Lwowie i urzedami polskimi i ukrainskimi. Sluze pomocy pudzinl99@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagam załatwić prawo jazdy na Ukrainie wszystko legalnie. Załatwiamy wyjazd, meldunek, kurs, egzamin zdawalność 100% Po odbiorze dokumentu nie ma problemu z przepisaniem go w Polsce. Otrzymujesz potwierdzenie wpisu do rejestru akceptowane przez Wydzialy Komunikacji przy wymianie prawa jazdy na Polskie (polski wydzial komunikacji wysyla oficjalne zapytanie do swojego ukrainskiego odpowiednika). pudzinl99@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwiam na terenie Holandi legalne prawa jazdy z wpisem do rejestru w ukrainie. Czas załatwienia takiego dokumentu kat A,B,D C +E ok 4 do 6 tyg niejest konieczny wyjazd klienta z kraju wszystko załatwimy pocztą lub przez pośrednika ale preferujemy kilku dniowy wyjazd na Ukraine z klientem. Energe90@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwiam na terenie Holandi legalne prawa jazdy z wpisem do rejestru w ukrainie. Czas załatwienia takiego dokumentu kat A,B,D C +E ok 4 do 6 tyg niejest konieczny wyjazd klienta z kraju wszystko załatwimy pocztą lub przez pośrednika ale preferujemy kilku dniowy wyjazd na Ukraine z klientem. nr kontaktowy  pudzinl99@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystym sumieniem polecam prawo-jazdy@mail.com wczoraj odebralem dokument prosto z urzedu w krakowie
Masz jakis kontakt telefon?Pozdrowionka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...